Продукція > VISHAY DALE > IFDC3030EZER3R6M
IFDC3030EZER3R6M
IFDC3030EZER3R6M Vishay Dale
doc?34634
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.6UH 5A 26 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 26mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 3.6 µH
Current Rating (Amps): 5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.6UH 5A 26 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 26mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 3.6 µH, Current Rating (Amps): 5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC3030EZER3R6M IFDC3030EZER3R6M Виробник : Vishay / Dale doc?34634 Power Inductors - SMD 3.6UH 5A 26 MOHM SMD