Продукція > VISHAY DALE > IFDC3030EZER471M
IFDC3030EZER471M
IFDC3030EZER471M Vishay Dale
doc?34634
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 470UH 0.36A 3.010 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 3.01Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 360 mA
на замовлення 985 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470UH 0.36A 3.010 OHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 3.01Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 360 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC3030EZER471M IFDC3030EZER471M Виробник : Vishay / Dale doc?34634 Power Inductors - SMD 470UH 0.36A 3.010 OHM SMD
на замовлення 1191 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
IFDC3030EZER471M IFDC3030EZER471M Виробник : Vishay Dale doc?34634 Description: FIXED IND 470UH 0.36A 3.010 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 360 mA