Продукція > VISHAY DALE > IFDC3030EZER4R7M
IFDC3030EZER4R7M
IFDC3030EZER4R7M Vishay Dale
doc?34634
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 4.4A 30 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 4.4A 30 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 4.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC3030EZER4R7M IFDC3030EZER4R7M Виробник : Vishay / Dale doc?34634 Power Inductors - SMD 4.7UH 4.4A 30 MOHM SMD