Продукція > VISHAY DALE > IFDC5050HZER180M
IFDC5050HZER180M
IFDC5050HZER180M Vishay Dale
doc?34612
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 18UH 6.6A 39 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.484" L x 0.484" W (12.30mm x 12.30mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 39mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 12MHz
Current - Saturation (Isat): 3.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 6.6 A
на замовлення 462 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 6.6A 39 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.484" L x 0.484" W (12.30mm x 12.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 39mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 12MHz, Current - Saturation (Isat): 3.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 6.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC5050HZER180M IFDC5050HZER180M Виробник : Vishay / Dale doc?34612 Power Inductors - SMD 18uH 20% 6.6A 39mOhm
на замовлення 452 шт:
Мінімальне замовлення: 7
IFDC5050HZER180M IFDC5050HZER180M Виробник : Vishay Dale doc?34612 Description: FIXED IND 18UH 6.6A 39 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 6.6 A