Продукція > VISHAY > IFDC5050HZER221M
IFDC5050HZER221M
IFDC5050HZER221M Vishay
ifdc5050hz.pdf
Виробник: Vishay
Shielded SMD Power Inductor
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 1.75A 390 MOHM S, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.484" L x 0.484" W (12.30mm x 12.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 390mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 3.4MHz, Current - Saturation (Isat): 1.16A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 1.75 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC5050HZER221M IFDC5050HZER221M Виробник : Vishay / Dale doc?34612 Power Inductors - SMD 220uH 20% 1.75A 390mOhm
на замовлення 402 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
IFDC5050HZER221M IFDC5050HZER221M Виробник : Vishay Dale doc?34612 Description: FIXED IND 220UH 1.75A 390 MOHM S
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.484" L x 0.484" W (12.30mm x 12.30mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 390mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 3.4MHz
Current - Saturation (Isat): 1.16A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 1.75 A
на замовлення 468 шт:
Мінімальне замовлення: 5
IFDC5050HZER221M IFDC5050HZER221M Виробник : Vishay ifdc5050hz.pdf Shielded SMD Power Inductor
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 1.75 A