Продукція > VISHAY DALE > IFDC5050HZER330M
IFDC5050HZER330M
IFDC5050HZER330M Vishay Dale
doc?34612
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 33UH 5.1A 65 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.484" L x 0.484" W (12.30mm x 12.30mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 65mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 9.5MHz
Current - Saturation (Isat): 3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 5.1 A
на замовлення 212 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 5.1A 65 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.484" L x 0.484" W (12.30mm x 12.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 65mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 9.5MHz, Current - Saturation (Isat): 3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 5.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC5050HZER330M IFDC5050HZER330M Виробник : Vishay / Dale doc?34612 Power Inductors - SMD 33uH 20% 5.1A 65mOhm
на замовлення 444 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
IFDC5050HZER330M IFDC5050HZER330M Виробник : Vishay Dale doc?34612 Description: FIXED IND 33UH 5.1A 65 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 5.1 A