Продукція > VISHAY > IFDC5050HZER6R8N
IFDC5050HZER6R8N
IFDC5050HZER6R8N VISHAY
doc?34612
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IFDC5050HZER6R8N - Leistungsinduktivität (SMD), 6.8 µH, 8.7 A, Geschirmt, 10 A, IFDC-5050HZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 6.8µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.023ohm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 10A
RMS-Strom Irms: 8.7A
Produktlänge: 12.3mm
euEccn: NLR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 12.3mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IFDC5050HZER6R8N - Leistungsinduktivität (SMD), 6.8 µH, 8.7 A, Geschirmt, 10 A, IFDC-5050HZ Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 6.8µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 30%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.023ohm, usEccn: EAR99, Sättigungsstrom (Isat): 10A, RMS-Strom Irms: 8.7A, Produktlänge: 12.3mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IFDC-5050HZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 12.3mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC5050HZER6R8N IFDC5050HZER6R8N Виробник : Vishay / Dale doc?34612 Power Inductors - SMD 6.8uH 30% 8.7A 23mOhm
на замовлення 454 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
IFDC5050HZER6R8N IFDC5050HZER6R8N Виробник : VISHAY doc?34612 Description: VISHAY - IFDC5050HZER6R8N - Leistungsinduktivität (SMD), 6.8 µH, 8.7 A, Geschirmt, 10 A, IFDC-5050HZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 6.8µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 30%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.023ohm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 10A
RMS-Strom Irms: 8.7A
Produktlänge: 12.3mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IFDC-5050HZ Series
Produktbreite: 12.3mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 15
IFDC5050HZER6R8N IFDC5050HZER6R8N Виробник : Vishay Dale doc?34612 Description: FIXED IND 6.8UH 8.7A 23 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.484" L x 0.484" W (12.30mm x 12.30mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 23mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 21MHz
Current - Saturation (Isat): 6.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 8.7 A
на замовлення 479 шт:
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 8.7 A