Продукція > VISHAY > IFDC5050JZER101M
IFDC5050JZER101M
IFDC5050JZER101M VISHAY
VISH-S-A0025774693-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IFDC5050JZER101M - Leistungsinduktivität (SMD), 100 µH, 2.5 A, Geschirmt, IFDC5050JZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 10mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 100µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.135ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 2.5A
Produktlänge: 12.5mm
euEccn: NLR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 12.5mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IFDC5050JZER101M - Leistungsinduktivität (SMD), 100 µH, 2.5 A, Geschirmt, IFDC5050JZ Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 10mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 100µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.135ohm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 2.5A, Sättigungsstrom (Isat): -, Produktlänge: 12.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IFDC5050JZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 12.5mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC5050JZER101M IFDC5050JZER101M Виробник : Vishay / Dale doc?34635 Power Inductors - SMD 100UH 2.5A 135 MOHM SMD
на замовлення 449 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
IFDC5050JZER101M IFDC5050JZER101M Виробник : Vishay Dale doc?34635 Description: FIXED IND 100UH 2.5A 135 MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 135mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
на замовлення 297 шт:
Мінімальне замовлення: 5
IFDC5050JZER101M IFDC5050JZER101M Виробник : Vishay doc?34635 Power Inductors - SMD 100UH 2.5A 135 MOHM SMD
на замовлення 722 шт:
IFDC5050JZER101M IFDC5050JZER101M Виробник : VISHAY VISH-S-A0025774693-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IFDC5050JZER101M - Leistungsinduktivität (SMD), 100 µH, 2.5 A, Geschirmt, IFDC5050JZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 10mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 100µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.135ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 2.5A
Sättigungsstrom (Isat): -
Produktlänge: 12.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IFDC5050JZ Series
Produktbreite: 12.5mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 11
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A