Продукція > VISHAY > IFDC5050JZER121M
IFDC5050JZER121M
IFDC5050JZER121M VISHAY
4420466.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IFDC5050JZER121M - Leistungsinduktivität (SMD), 120 µH, 2.3 A, Geschirmt, IFDC5050JZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 10mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 120µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.17ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 2.3A
Produktlänge: 12.5mm
euEccn: NLR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 12.5mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IFDC5050JZER121M - Leistungsinduktivität (SMD), 120 µH, 2.3 A, Geschirmt, IFDC5050JZ Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 10mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 120µH, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.17ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 2.3A, Produktlänge: 12.5mm, euEccn: NLR, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 12.5mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).