Продукція > VISHAY > IFDC5050JZER270M
IFDC5050JZER270M
IFDC5050JZER270M VISHAY
4420466.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IFDC5050JZER270M - Leistungsinduktivität (SMD), 27 µH, 5 A, Geschirmt, IFDC5050JZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 10mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 27µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.04ohm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 5A
Produktlänge: 12.5mm
euEccn: NLR
productTraceability: No
Produktbreite: 12.5mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 389 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IFDC5050JZER270M - Leistungsinduktivität (SMD), 27 µH, 5 A, Geschirmt, IFDC5050JZ Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 10mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 27µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.04ohm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 5A, Sättigungsstrom (Isat): -, Produktlänge: 12.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IFDC5050JZ Series, productTraceability: No, Produktbreite: 12.5mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC5050JZER270M IFDC5050JZER270M Виробник : Vishay / Dale doc?34635 Power Inductors - SMD 27UH 5A 40 MOHM SMD
на замовлення 379 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
IFDC5050JZER270M IFDC5050JZER270M Виробник : VISHAY 4420466.pdf Description: VISHAY - IFDC5050JZER270M - Leistungsinduktivität (SMD), 27 µH, 5 A, Geschirmt, IFDC5050JZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 10mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 27µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.04ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 5A
Sättigungsstrom (Isat): -
Produktlänge: 12.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IFDC5050JZ Series
productTraceability: No
Produktbreite: 12.5mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 389 шт:
Мінімальне замовлення: 11
IFDC5050JZER270M IFDC5050JZER270M Виробник : Vishay Dale doc?34635 Description: FIXED IND 27UH 5A 40 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 40mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 5 A