Продукція > VISHAY > IFDC5050JZER331M
IFDC5050JZER331M
IFDC5050JZER331M VISHAY
doc?34635
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IFDC5050JZER331M - Leistungsinduktivität (SMD), 330 µH, 1.4 A, Geschirmt, IFDC5050JZ Series
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivität: 330µH
Produkthöhe: 10mm
euEccn: NLR
Produktlänge: 12.5mm
RMS-Strom Irms: 1.4A
DC-Widerstand, max.: 0.45ohm
hazardous: false
Produktbreite: 12.5mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IFDC5050JZER331M - Leistungsinduktivität (SMD), 330 µH, 1.4 A, Geschirmt, IFDC5050JZ Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 10mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 330µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.45ohm, usEccn: EAR99, Sättigungsstrom (Isat): -, RMS-Strom Irms: 1.4A, Produktlänge: 12.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IFDC5050JZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 12.5mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC5050JZER331M IFDC5050JZER331M Виробник : VISHAY doc?34635 Description: VISHAY - IFDC5050JZER331M - Leistungsinduktivität (SMD), 330 µH, 1.4 A, Geschirmt, IFDC5050JZ Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 10mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 330µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.45ohm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): -
RMS-Strom Irms: 1.4A
Produktlänge: 12.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IFDC5050JZ Series
Produktbreite: 12.5mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 300 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
IFDC5050JZER331M IFDC5050JZER331M Виробник : Vishay Dale doc?34635 Description: FIXED IND 330UH 1.4A 450 MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 450mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A