Продукція > VISHAY DALE > IFDC5050JZER3R3N
IFDC5050JZER3R3N
IFDC5050JZER3R3N Vishay Dale
doc?34635
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.3UH 9A 10 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 10mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 9 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 9A 10 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 10mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC5050JZER3R3N IFDC5050JZER3R3N Виробник : Vishay / Dale doc?34635 Power Inductors - SMD 3.3UH 9A 10 MOHM SMD