Продукція > VISHAY / DALE > IFDC5050JZER470M
IFDC5050JZER470M
IFDC5050JZER470M Vishay / Dale
doc?34635
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 47UH 3.8A 72 MOHM SMD
на замовлення 527 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 3.8A 72 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 72mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 3.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC5050JZER470M IFDC5050JZER470M Виробник : Vishay Dale doc?34635 Description: FIXED IND 47UH 3.8A 72 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 72mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A
на замовлення 380 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
IFDC5050JZER470M IFDC5050JZER470M Виробник : Vishay doc?34635 Power Inductors - SMD 47UH 3.8A 72 MOHM SMD
на замовлення 758 шт:
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A