Продукція > VISHAY DALE > IFDC5050JZER471M
IFDC5050JZER471M
IFDC5050JZER471M Vishay Dale
doc?34635
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 470UH 1.2A 820 MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 820mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470UH 1.2A 820 MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 820mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFDC5050JZER471M IFDC5050JZER471M Виробник : Vishay / Dale doc?34635 Power Inductors - SMD 470UH 1.2A 820 MOHM SMD
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
IFDC5050JZER471M IFDC5050JZER471M Виробник : Vishay Dale doc?34635 Description: FIXED IND 470UH 1.2A 820 MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
Мінімальне замовлення: 5
IFDC5050JZER471M IFDC5050JZER471M Виробник : Vishay doc?34635 Power Inductors - SMD 470UH 1.2A 820 MOHM SMD