Продукція > TDK > IFF08-050ND300X200
IFF08-050ND300X200
IFF08-050ND300X200 TDK
emc_noise-sheet_iff_en.pdf
Виробник: TDK
EMI Absorbers Sheet 1MOhm
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - IFF08-050ND300X200 - EMI-Abschirmdichtung, Störunterdrückung, Magnetfolie, 300mm L x 200mm B x 0.05mm T, tariffCode: 85439000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Produktlänge: 300mm, hazardous: false, Schirmung: EMI-Abschirmung, Produktbreite: 200mm, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Produkttiefe: 0.05mm, Grundbestandteil: Magnetisches Blech, usEccn: EAR99, Produktpalette: Produktreihe IFF, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFF08-050ND300X200 IFF08-050ND300X200 Виробник : TDK emc_noise-sheet_iff_en.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding MAGNETIC SHEETS EMC Heat- Resist 300x200mm 0.050mm Thick Sheet
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
IFF08-050ND300X200 IFF08-050ND300X200 Виробник : TDK emc_noise-sheet_iff_en.pdf Description: TDK - IFF08-050ND300X200 - EMI-Abschirmdichtung, Störunterdrückung, Magnetfolie, 300mm L x 200mm B x 0.05mm T
tariffCode: 85439000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Produktlänge: 300mm
hazardous: false
Schirmung: EMI-Abschirmung
Produktbreite: 200mm
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Produkttiefe: 0.05mm
Grundbestandteil: Magnetisches Blech
usEccn: EAR99
Produktpalette: Produktreihe IFF
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 28 шт:
Packaging: Bulk
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Sheet
Type: Shielding Sheet
Width: 7.874" (200.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Adhesive: Non-Conductive, Single Sided
Thickness - Overall: 0.002" (0.05mm)
на замовлення 61 шт:
IFF08-050ND300X200 IFF08-050ND300X200 Виробник : TDK emc_noise-sheet_iff_en.pdf EMI Absorbers Sheet 1MOhm