Продукція > TDK > IFF08-100ND300X200
IFF08-100ND300X200
IFF08-100ND300X200 TDK
emc_noise-sheet_iff_en.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - IFF08-100ND300X200 - EMI-Abschirmdichtung, Störunterdrückung, Magnetfolie, 300mm L x 200mm B x 0.1mm T
tariffCode: 85439000
productTraceability: No
Breite: 200mm
rohsCompliant: YES
Dämpfung: -
Länge: 300mm
euEccn: NLR
hazardous: false
Schirmung: EMI-Abschirmung
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Tiefe: 0.1mm
Grundbestandteil: Magnetisches Blech
usEccn: EAR99
Produktpalette: Produktreihe IFF
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - IFF08-100ND300X200 - EMI-Abschirmdichtung, Störunterdrückung, Magnetfolie, 300mm L x 200mm B x 0.1mm T, tariffCode: 85439000, productTraceability: No, Breite: 200mm, rohsCompliant: YES, Dämpfung: -, Länge: 300mm, euEccn: NLR, hazardous: false, Schirmung: EMI-Abschirmung, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Tiefe: 0.1mm, Grundbestandteil: Magnetisches Blech, usEccn: EAR99, Produktpalette: Produktreihe IFF, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFF08-100ND300X200 IFF08-100ND300X200 Виробник : TDK emc_noise-sheet_iff_en.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding MAGNETIC SHEETS EMC Heat- Resist 300x200mm 0.100mm Thick Sheet
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Sheet
Type: Shielding Sheet
Width: 7.874" (200.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Adhesive: Non-Conductive, Single Sided
Thickness - Overall: 0.004" (0.10mm)