Продукція > TDK CORPORATION > IFL16-030RN1HRX300
IFL16-030RN1HRX300
IFL16-030RN1HRX300 TDK Corporation
emc_noise-sheet_ifl_zh.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: EMI ABSORBER 100M X 300MM ROLL
Packaging: Bulk
Length: 328.084' (100.00m)
Shape: Roll
Type: Shielding Tape
Width: 11.811" (300.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Adhesive: Non-Conductive, Single Sided
Thickness - Overall: 0.001" (0.03mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EMI ABSORBER 100M X 300MM ROLL, Packaging: Bulk, Length: 328.084' (100.00m), Shape: Roll, Type: Shielding Tape, Width: 11.811" (300.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Adhesive: Non-Conductive, Single Sided, Thickness - Overall: 0.001" (0.03mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFL16-030RN1HRX300 IFL16-030RN1HRX300 Виробник : TDK emc_noise-sheet_ifl_zh.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding MAGNETIC SHEETS EMC Hi Perm 100Mx300mm Top 0.038mm Thick Roll