Продукція > VISHAY / DALE > IFLN1812CZER282N
IFLN1812CZER282N
IFLN1812CZER282N Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Common Mode Chokes / Filters 2.8Kohms 1812
на замовлення 572 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IFLN1812CZER282N - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 51µH, 2.8 kOhm, 230mA, 4.5 x 3.2 x 2.8mm 1812 [4532], tariffCode: 85480090, Produkthöhe: 2.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 51µH, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 1812 [Metrisch 4532], Qualifikation: -, usEccn: EAR99, DC-Nennstrom: 230mA, Produktlänge: 4.5mm, euEccn: NLR, Impedanz: 2.8kohm, Produktpalette: IFLN-1812CZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 3.2mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFLN1812CZER282N IFLN1812CZER282N Виробник : VISHAY doc?34608 Description: VISHAY - IFLN1812CZER282N - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 51µH, 2.8 kOhm, 230mA, 4.5 x 3.2 x 2.8mm 1812 [4532]
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 2.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 51µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 1812 [Metrisch 4532]
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 230mA
Produktlänge: 4.5mm
euEccn: NLR
Impedanz: 2.8kohm
Produktpalette: IFLN-1812CZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 3.2mm