Продукція > VISHAY DALE > IFLN1812CZER601N
IFLN1812CZER601N
IFLN1812CZER601N Vishay Dale
doc?34608
Виробник: Vishay Dale
Description: CMC 11UH 360MA 2LN 4 KOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Height (Max): 0.118" (3.00mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 360mA
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Inductance @ Frequency: 11 µH @ 100 kHz
Impedance @ Frequency: 4 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 11UH 360MA 2LN 4 KOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Height (Max): 0.118" (3.00mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 360mA, DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Inductance @ Frequency: 11 µH @ 100 kHz, Impedance @ Frequency: 4 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFLN1812CZER601N IFLN1812CZER601N Виробник : Vishay Dale doc?34608 Description: CMC 11UH 360MA 2LN 4 KOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.118" (3.00mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 360mA
на замовлення 803 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
IFLN1812CZER601N IFLN1812CZER601N Виробник : Vishay / Dale doc?34608 Common Mode Chokes / Filters 600ohms 1812