Продукція > VISHAY DALE > IFLR2727EZERR15M01
IFLR2727EZERR15M01
IFLR2727EZERR15M01 Vishay Dale
iflr-2727ez-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 150NH 45A 0.35MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.35mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 30A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 45 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150NH 45A 0.35MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.35mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 30A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 45 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFLR2727EZERR15M01 IFLR2727EZERR15M01 Виробник : Vishay iflr-2727ez-01.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 0.15uH 20% 100KHz 45A 0.00035Ohm DCR 2727
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 303
Мінімальне замовлення: 15
IFLR2727EZERR15M01 IFLR2727EZERR15M01 Виробник : Vishay Dale iflr-2727ez-01.pdf Description: FIXED IND 150NH 45A 0.35MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 45 A
Мінімальне замовлення: 6
Мінімальне замовлення: 6