Продукція > VISHAY DALE > IFLR4027EZERR22M01
IFLR4027EZERR22M01
IFLR4027EZERR22M01 Vishay Dale
iflr-4027ez-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 220NH 50A 0.42MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.402" W (7.00mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.42mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 33A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 50 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 220NH 50A 0.42MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.402" W (7.00mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.42mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 33A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 50 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFLR4027EZERR22M01 IFLR4027EZERR22M01 Виробник : Vishay Dale iflr-4027ez-01.pdf Description: FIXED IND 220NH 50A 0.42MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 50 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
IFLR4027EZERR22M01 IFLR4027EZERR22M01 Виробник : Vishay iflr-4027ez-01.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 0.22uH 20% 100KHz 50A 0.00042Ohm DCR 4027
товару немає в наявності