Продукція > VISHAY > IFLR5151HZERR21M01
IFLR5151HZERR21M01
IFLR5151HZERR21M01 Vishay
iflr-5151hz-01.pdf
Виробник: Vishay
IFLR5151HZERR21M01 Vishay Inductor Surface Mount Inductor Power Shielded Wirewound 0.21uH 100KHz 50A 5151 - Arrow.com
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 210NH 50A 0.35MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.35mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 71A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 210 nH, Current Rating (Amps): 50 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFLR5151HZERR21M01 IFLR5151HZERR21M01 Виробник : Vishay iflr-5151hz-01.pdf IFLR5151HZERR21M01 Vishay Inductor Surface Mount Inductor Power Shielded Wirewound 0.21uH 100KHz 50A 5151 - Arrow.com
IFLR5151HZERR21M01 IFLR5151HZERR21M01 Виробник : Vishay Dale iflr-5151hz-01.pdf Description: FIXED IND 210NH 50A 0.35MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.35mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 71A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 210 nH
Current Rating (Amps): 50 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 210 nH
Current Rating (Amps): 50 A