Продукція > TDK CORPORATION > IFM10M-025BB300X200
IFM10M-025BB300X200
IFM10M-025BB300X200 TDK Corporation
emc_noise-sheet_ifm_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RF ABSORB/SHLD SHEET 300MMX200MM
Packaging: Bulk
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Sheet
Type: Absorbing/Shielding Sheet
Width: 7.874" (200.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Adhesive: Non-Conductive, Single Sided
Thickness - Overall: 0.002" (0.05mm)
Part Status: Active
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - IFM10M-025BB300X200 - EMI-Abschirmdichtung, Störunterdrückung, Magnetfolie, 300mm L x 200mm B x 0.025mm T, tariffCode: 85439000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Breite: 200mm, rohsCompliant: YES, Dämpfung: -, Länge: 300mm, euEccn: NLR, hazardous: false, Schirmung: EMI-Abschirmung, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Tiefe: 0.025mm, Grundbestandteil: Magnetisches Blech, usEccn: EAR99, Produktpalette: Produktreihe IFM, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFM10M-025BB300X200 IFM10M-025BB300X200 Виробник : TDK emc_noise-sheet_ifm_en.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding MAGNETIC SHEETS Hybrid Type 300x200mm 0.025 Thick Sheet
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
IFM10M-025BB300X200 IFM10M-025BB300X200 Виробник : TDK emc_noise-sheet_ifm_en.pdf Description: TDK - IFM10M-025BB300X200 - EMI-Abschirmdichtung, Störunterdrückung, Magnetfolie, 300mm L x 200mm B x 0.025mm T
tariffCode: 85439000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Breite: 200mm
rohsCompliant: YES
Dämpfung: -
Länge: 300mm
euEccn: NLR
hazardous: false
Schirmung: EMI-Abschirmung
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Tiefe: 0.025mm