Продукція > TDK > IFQ06-200ND300X200
IFQ06-200ND300X200
IFQ06-200ND300X200 TDK
magnetic-sheet_rfid_ifq06_en.pdf
Виробник: TDK
EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding MAGNETIC SHEETS RFID 300x200mm 0.200mm Thick Sheet
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - IFQ06-200ND300X200 - EMI-Abschirmdichtung, magnetische Folie, 300mm L x 200mm B x 0.2mm T, tariffCode: 85059050, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Produktlänge: 300mm, isCanonical: Y, hazardous: false, Schirmung: -, Produktbreite: 200mm, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Produkttiefe: 0.2mm, Grundbestandteil: Magnetisches Blech, usEccn: EAR99, Produktpalette: IFQ06 Series, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFQ06-200ND300X200 IFQ06-200ND300X200 Виробник : TDK magnetic-sheet_rfid_ifq06_en.pdf Description: TDK - IFQ06-200ND300X200 - EMI-Abschirmdichtung, magnetische Folie, 300mm L x 200mm B x 0.2mm T
tariffCode: 85059050
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Produktlänge: 300mm
isCanonical: Y
hazardous: false
Schirmung: -
Produktbreite: 200mm
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Produkttiefe: 0.2mm
Grundbestandteil: Magnetisches Blech
usEccn: EAR99
Produktpalette: IFQ06 Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Sheet
Type: Shielding Sheet
Width: 7.874" (200.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Adhesive: Non-Conductive, Double Sided
Thickness - Overall: 0.009" (0.23mm)