Продукція > VISHAY / DALE > IFSC0806AZER1R5M01
IFSC0806AZER1R5M01
IFSC0806AZER1R5M01 Vishay / Dale
sc806az1.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 1.5uH 20%
на замовлення 1636 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 1.4A 172MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 172mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.63A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC0806AZER1R5M01 IFSC0806AZER1R5M01 Виробник : Vishay Dale sc806az1.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 1.4A 172MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 172mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.63A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A