Продукція > VISHAY > IFSC0806AZER220M01
IFSC0806AZER220M01
IFSC0806AZER220M01 VISHAY
VISH-S-A0011718081-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IFSC0806AZER220M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 22 µH, 300 mA, Geschirmt, 430 mA, IFSC-0806AZ-01 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 22µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0806 [Metrisch 2016]
DC-Widerstand, max.: 2.84ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 300mA
Sättigungsstrom (Isat): 430mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IFSC-0806AZ-01 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 2574 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IFSC0806AZER220M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 22 µH, 300 mA, Geschirmt, 430 mA, IFSC-0806AZ-01 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 22µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0806 [Metrisch 2016], DC-Widerstand, max.: 2.84ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 2mm x 1.6mm x 1mm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 300mA, Sättigungsstrom (Isat): 430mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IFSC-0806AZ-01 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC0806AZER220M01 IFSC0806AZER220M01 Виробник : Vishay / Dale sc806az1.pdf Power Inductors - SMD 22uH 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
IFSC0806AZER220M01 IFSC0806AZER220M01 Виробник : VISHAY VISH-S-A0011718081-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IFSC0806AZER220M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 22 µH, 300 mA, Geschirmt, 430 mA, IFSC-0806AZ-01 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 22µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 2.84ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 2mm x 1.6mm x 1mm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 300mA
Sättigungsstrom (Isat): 430mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 25
IFSC0806AZER220M01 IFSC0806AZER220M01 Виробник : Vishay Dale sc806az1.pdf Description: FIXED IND 22UH 300MA 2.84OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.84Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 430mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 300 mA
Мінімальне замовлення: 8
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 300 mA