Продукція > VISHAY DALE > IFSC0806AZER4R7M01
IFSC0806AZER4R7M01
IFSC0806AZER4R7M01 Vishay Dale
sc806az1.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 900MA 398MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 398mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 850mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 900 mA
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: VISHAY - IFSC0806AZER4R7M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 4.7 µH, 900 mA, Geschirmt, 850 mA, IFSC-0806AZ-01 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 4.7µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0806 [Metrisch 2016], DC-Widerstand, max.: 0.398ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 2mm x 1.6mm x 1mm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 900mA, Sättigungsstrom (Isat): 850mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IFSC-0806AZ-01 Series, productTraceability: No, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC0806AZER4R7M01 IFSC0806AZER4R7M01 Виробник : Vishay sc806az1.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 0.85A 0.387Ohm DCR 0806 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 543
Мінімальне замовлення: 27
IFSC0806AZER4R7M01 IFSC0806AZER4R7M01 Виробник : Vishay / Dale sc806az1.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 20%
Мінімальне замовлення: 8
IFSC0806AZER4R7M01 IFSC0806AZER4R7M01 Виробник : Vishay Dale sc806az1.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 900MA 398MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 900 mA
Мінімальне замовлення: 8
IFSC0806AZER4R7M01 IFSC0806AZER4R7M01 Виробник : VISHAY sc806az1.pdf Description: VISHAY - IFSC0806AZER4R7M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 4.7 µH, 900 mA, Geschirmt, 850 mA, IFSC-0806AZ-01 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 4.7µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0806 [Metrisch 2016]
DC-Widerstand, max.: 0.398ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 2mm x 1.6mm x 1mm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 900mA
Sättigungsstrom (Isat): 850mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IFSC-0806AZ-01 Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 321 шт:
Мінімальне замовлення: 19
на замовлення 1 шт:
товару немає в наявності