Продукція > VISHAY > IFSC1008ABER1R5M01
IFSC1008ABER1R5M01
IFSC1008ABER1R5M01 Vishay
s108ab01.pdf
Виробник: Vishay
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz 2.07A 0.072Ohm DCR 1008 T/R
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 2.07A 0.072OHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 72mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.12A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 2.07 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC1008ABER1R5M01 IFSC1008ABER1R5M01 Виробник : Vishay Dale s108ab01.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 2.07A 0.072OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 72mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.12A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.07 A
Кількість Ціна
IFSC1008ABER1R5M01 IFSC1008ABER1R5M01 Виробник : Vishay s108ab01.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz 2.07A 0.072Ohm DCR 1008 T/R
на замовлення 182 шт:
Мінімальне замовлення: 26
IFSC1008ABER1R5M01 IFSC1008ABER1R5M01 Виробник : Vishay / Dale s108ab01.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH 20%
Мінімальне замовлення: 11
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.07 A
Мінімальне замовлення: 9