Продукція > VISHAY DALE > IFSC1008ABER3R3M01
IFSC1008ABER3R3M01
IFSC1008ABER3R3M01 Vishay Dale
s108ab01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.3UH 1.45A 155MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 155mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.35 A
на замовлення 1215 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 1.45A 155MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 155mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.35 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC1008ABER3R3M01 IFSC1008ABER3R3M01 Виробник : Vishay / Dale s108ab01-1763261.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 20%
на замовлення 551 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
IFSC1008ABER3R3M01 IFSC1008ABER3R3M01 Виробник : Vishay Dale s108ab01.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.45A 155MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.35 A