Продукція > VISHAY / DALE > IFSC1008ABER6R0M01
IFSC1008ABER6R0M01
IFSC1008ABER6R0M01 Vishay / Dale
s108ab01-1763261.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 6uH 20%
на замовлення 1897 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6UH 1.1A 288 MOHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC1008ABER6R0M01 IFSC1008ABER6R0M01 Виробник : Vishay Dale s108ab01.pdf Description: FIXED IND 6UH 1.1A 288 MOHM SMD