Продукція > VISHAY DALE > IFSC1008ABERR47M01
IFSC1008ABERR47M01
IFSC1008ABERR47M01 Vishay Dale
s108ab01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 470NH 3.35A 0.0285OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 28.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 3.35 A
на замовлення 1952 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 3.35A 0.0285OHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 28.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 3.35 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
IFSC1008ABERR47M01 IFSC1008ABERR47M01 Виробник : Vishay s108ab01.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 0.47uH 20% 100KHz 3.35A 0.0285Ohm DCR 1008 T/R
на замовлення 2 шт:
товару немає в наявності
IFSC1008ABERR47M01 IFSC1008ABERR47M01 Виробник : Vishay Dale s108ab01.pdf Description: FIXED IND 470NH 3.35A 0.0285OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 3.35 A