Продукція > VISHAY / DALE > IFSC1111ABER6R8M01
IFSC1111ABER6R8M01
IFSC1111ABER6R8M01 Vishay / Dale
ifsc-1111ab-01.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 6.8uH 20%
на замовлення 5242 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 1.2A 228 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.114" L x 0.114" W (2.90mm x 2.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 228mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC1111ABER6R8M01 IFSC1111ABER6R8M01 Виробник : Vishay Dale ifsc-1111ab-01.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 1.2A 228 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.114" L x 0.114" W (2.90mm x 2.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 228mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A