Продукція > VISHAY DALE > IFSC1111AZER1R5M01
IFSC1111AZER1R5M01
IFSC1111AZER1R5M01 Vishay Dale
sc11az01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.5UH 1.45A 75 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.117" L x 0.117" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 75mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.35A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.45 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 1.45A 75 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.117" L x 0.117" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 75mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.35A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 1.45 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC1111AZER1R5M01 IFSC1111AZER1R5M01 Виробник : Vishay / Dale sc11az01.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH 20%