Продукція > VISHAY > IFSC1111AZER330M01
IFSC1111AZER330M01
IFSC1111AZER330M01 VISHAY
VISH-S-A0002290004-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IFSC1111AZER330M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 33 µH, 400 mA, Geschirmt, 300 mA, IFSC-1111AZ-01 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 33µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 1.25ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 400mA
Sättigungsstrom (Isat): 300mA
Produktlänge: 2.9mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IFSC-1111AZ-01 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 2.9mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 1325 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IFSC1111AZER330M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 33 µH, 400 mA, Geschirmt, 300 mA, IFSC-1111AZ-01 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 33µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 1.25ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 2.9mm x 2.9mm x 1mm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 400mA, Sättigungsstrom (Isat): 300mA, Produktlänge: 2.9mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IFSC-1111AZ-01 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 2.9mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC1111AZER330M01 IFSC1111AZER330M01 Виробник : VISHAY VISH-S-A0002290004-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IFSC1111AZER330M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 33 µH, 400 mA, Geschirmt, 300 mA, IFSC-1111AZ-01 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 33µH
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.25ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 2.9mm x 2.9mm x 1mm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 400mA
Sättigungsstrom (Isat): 300mA
Produktlänge: 2.9mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 2.9mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
IFSC1111AZER330M01 IFSC1111AZER330M01 Виробник : Vishay / Dale sc11az01.pdf Power Inductors - SMD 33uH 20%
на замовлення 46 шт:
Мінімальне замовлення: 8
IFSC1111AZER330M01 IFSC1111AZER330M01 Виробник : Vishay Dale sc11az01.pdf Description: FIXED IND 33UH 400MA 1.25 OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.117" L x 0.117" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.25Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 300mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 400 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 400 mA