Продукція > VISHAY / DALE > IFSC1515AHER1R2M01
IFSC1515AHER1R2M01
IFSC1515AHER1R2M01 Vishay / Dale
sc15ah01.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 1.2uH 20%
на замовлення 573 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 3.6A 30 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Active, Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 3.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC1515AHER1R2M01 IFSC1515AHER1R2M01 Виробник : Vishay Dale sc15ah01.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 3.6A 30 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 3.6 A