Продукція > VISHAY > IFSC1515AHER8R2M01
IFSC1515AHER8R2M01
IFSC1515AHER8R2M01 VISHAY
VISH-S-A0005123547-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IFSC1515AHER8R2M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 8.2 µH, 1.4 A, Geschirmt, 1.4 A, IFSC-1515AH-01 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 8.2µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.132ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.4A
Sättigungsstrom (Isat): 1.4A
Produktlänge: 3.8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IFSC-1515AH-01 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 3.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 1337 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IFSC1515AHER8R2M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 8.2 µH, 1.4 A, Geschirmt, 1.4 A, IFSC-1515AH-01 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 8.2µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.132ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 1.4A, Sättigungsstrom (Isat): 1.4A, Produktlänge: 3.8mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IFSC-1515AH-01 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 3.8mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC1515AHER8R2M01 IFSC1515AHER8R2M01 Виробник : VISHAY VISH-S-A0005123547-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - IFSC1515AHER8R2M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 8.2 µH, 1.4 A, Geschirmt, 1.4 A, IFSC-1515AH-01 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 8.2µH
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.132ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.4A
Sättigungsstrom (Isat): 1.4A
Produktlänge: 3.8mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 3.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
IFSC1515AHER8R2M01 IFSC1515AHER8R2M01 Виробник : Vishay / Dale sc15ah01.pdf Power Inductors - SMD 8.2uH 20%
Мінімальне замовлення: 11
IFSC1515AHER8R2M01 IFSC1515AHER8R2M01 Виробник : Vishay Dale sc15ah01.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 1.4A 132MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 132mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
Мінімальне замовлення: 8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A