Продукція > VISHAY / DALE > IFSC1616AHER2R2M01
IFSC1616AHER2R2M01
IFSC1616AHER2R2M01 Vishay / Dale
doc?34636
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 2.2UH 2.9A 50 MOHM SMD
на замовлення 2970 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2.9A 50 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 60MHz, Current - Saturation (Isat): 3.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC1616AHER2R2M01 Виробник : Vishay Dale doc?34636 Description: FIXED IND 2.2UH 2.9A 50 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 60MHz
Current - Saturation (Isat): 3.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.9 A