Продукція > VISHAY DALE > IFSC1616AHER330M01
IFSC1616AHER330M01
IFSC1616AHER330M01 Vishay Dale
doc?34636
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 33UH 820MA 552 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 552mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 12MHz
Current - Saturation (Isat): 900mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 820 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 820MA 552 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 552mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 12MHz, Current - Saturation (Isat): 900mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 820 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC1616AHER330M01 IFSC1616AHER330M01 Виробник : Vishay / Dale doc?34636 Power Inductors - SMD 33UH 0.82A 552 MOHM SMD