Продукція > VISHAY DALE > IFSC1616AHER470M01
IFSC1616AHER470M01 Vishay Dale
doc?34636
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 47UH 0.66A 744 MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 744mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 11MHz
Current - Saturation (Isat): 700mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 660 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 0.66A 744 MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 744mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 11MHz, Current - Saturation (Isat): 700mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 660 mA.
Інші пропозиції IFSC1616AHER470M01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC1616AHER470M01 IFSC1616AHER470M01 Виробник : Vishay / Dale doc?34636 Power Inductors - SMD 47UH 0.66A 744 MOHM SMD