Продукція > VISHAY DALE > IFSC1616AHERR47N01
IFSC1616AHERR47N01 Vishay Dale
doc?34636
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 0.47UH 4A 20 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 220MHz
Current - Saturation (Isat): 7.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.47UH 4A 20 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 220MHz, Current - Saturation (Isat): 7.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 4 A.
Інші пропозиції IFSC1616AHERR47N01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC1616AHERR47N01 IFSC1616AHERR47N01 Виробник : Vishay / Dale doc?34636 Power Inductors - SMD 0.47UH 4A 20 MOHM SMD