Продукція > VISHAY DALE > IFSC2020DEER221M01
IFSC2020DEER221M01
IFSC2020DEER221M01 Vishay Dale
ifsc-2020de-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 220UH 500MA 1.2 OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm
Frequency - Self Resonant: 2.4MHz
Current - Saturation (Isat): 600mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2424
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 500 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 500MA 1.2 OHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2424 (6060 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm, Frequency - Self Resonant: 2.4MHz, Current - Saturation (Isat): 600mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2424, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC2020DEER221M01 IFSC2020DEER221M01 Виробник : Vishay Dale ifsc-2020de-01.pdf Description: FIXED IND 220UH 500MA 1.2 OHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2424
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 500 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
IFSC2020DEER221M01 IFSC2020DEER221M01 Виробник : Vishay / Dale ifsc-2020de-01.pdf Power Inductors - SMD 220 UH +/ 20%
Мінімальне замовлення: 20
IFSC2020DEER221M01 IFSC2020DEER221M01 Виробник : Vishay ifsc-2020de-01.pdf Power Inductors - SMD 220 UH +/ 20%