Продукція > VISHAY DALE > IFSC2020DEER2R2N01
IFSC2020DEER2R2N01
IFSC2020DEER2R2N01 Vishay Dale
ifsc-2020de-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.2UH 3.5A 21 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 21mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 52MHz
Current - Saturation (Isat): 6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2424
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - IFSC2020DEER2R2N01 - Leistungsinduktivität (SMD), 2.2 µH, 3.5 A, Halbgeschirmt, 6 A, IFSC-2020DE-01 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4.5mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 2.2µH, Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 30%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.021ohm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 3.5A, Sättigungsstrom (Isat): 6A, Produktlänge: 6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IFSC-2020DE-01 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC2020DEER2R2N01 IFSC2020DEER2R2N01 Виробник : VISHAY 4142134.pdf Description: VISHAY - IFSC2020DEER2R2N01 - Leistungsinduktivität (SMD), 2.2 µH, 3.5 A, Halbgeschirmt, 6 A, IFSC-2020DE-01 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2.2µH
Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 30%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.021ohm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 3.5A
Sättigungsstrom (Isat): 6A
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IFSC-2020DE-01 Series
productTraceability: No
Produktbreite: 6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2.2µH
Induktivitätstoleranz: ± 30%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.021ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 3.5A
Sättigungsstrom (Isat): 6A
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 57
IFSC2020DEER2R2N01 IFSC2020DEER2R2N01 Виробник : Vishay Dale ifsc-2020de-01.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 3.5A 21 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Type: Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2424
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
Мінімальне замовлення: 20
IFSC2020DEER2R2N01 IFSC2020DEER2R2N01 Виробник : Vishay / Dale ifsc-2020de-01.pdf Power Inductors - SMD 2.2 UH +/ 30%
Мінімальне замовлення: 19
IFSC2020DEER2R2N01 Виробник : VISHAY ifsc-2020de-01.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 3.5A; ±30%; 6x6mm; Isat: 6A; 21mΩ
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 2.2µH
Operating current: 3.5A
Tolerance: ±30%
Resonant frequency: 52MHz
Body dimensions: 6x6mm
Test frequency: 0.1MHz
Saturation current: 6A
Core material: ferrite
Height: 4.5mm
Max resistance: 21mΩ
Operating temperature: -40...125°C