Продукція > VISHAY DALE > IFSC2020DEER470M01
IFSC2020DEER470M01
IFSC2020DEER470M01 Vishay Dale
ifsc-2020de-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 47UH 1.1A 220 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 5MHz
Current - Saturation (Isat): 1.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2424
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 1.1A 220 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2424 (6060 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 5MHz, Current - Saturation (Isat): 1.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2424, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC2020DEER470M01 IFSC2020DEER470M01 Виробник : Vishay Dale ifsc-2020de-01.pdf Description: FIXED IND 47UH 1.1A 220 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2424
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
IFSC2020DEER470M01 IFSC2020DEER470M01 Виробник : Vishay / Dale ifsc-2020de-01.pdf Power Inductors - SMD 47 UH +/ 20%
Мінімальне замовлення: 20
IFSC2020DEER470M01 IFSC2020DEER470M01 Виробник : Vishay ifsc-2020de-01.pdf Power Inductors - SMD 47 UH +/ 20%