Продукція > VISHAY / DALE > IFSC2020DZER1R5N01
IFSC2020DZER1R5N01
IFSC2020DZER1R5N01 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 1.5UH 4.8A 21 MOHM SMD
на замовлення 1474 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук