Продукція > VISHAY / DALE > IFSC2020DZER3R9N01
IFSC2020DZER3R9N01
IFSC2020DZER3R9N01 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 3.9UH 3.7A 35 MOHM SMD
на замовлення 2880 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук