Продукція > VISHAY / DALE > IFSC2020DZERR47M01
IFSC2020DZERR47M01
IFSC2020DZERR47M01 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 0.47UH 7.6A 9 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук