Продукція > VISHAY DALE > IFSC3232DBER100M01
IFSC3232DBER100M01
IFSC3232DBER100M01 Vishay Dale
ifsc-3232db-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 3.1A 34 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3131 (8080 Metric)
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 34mOhm
Frequency - Self Resonant: 22MHz
Current - Saturation (Isat): 3.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 3131
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A