Продукція > VISHAY DALE > IFSC3232DBER101M02
IFSC3232DBER101M02
IFSC3232DBER101M02 Vishay Dale
ifsc3232db-02.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 100UH 1.1A 377 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 3131 (8080 Metric)
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 377mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 3131
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IFSC3232DBER101M02 - Leistungsinduktivität (SMD), 100 µH, 1.1 A, Geschirmt, 1.3 A, IFSC3232DB-02 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 100µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.377ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 1.1A, Sättigungsstrom (Isat): 1.3A, Produktlänge: 8mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IFSC3232DB-02 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 8mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
IFSC3232DBER101M02 IFSC3232DBER101M02 Виробник : VISHAY 4420457.pdf Description: VISHAY - IFSC3232DBER101M02 - Leistungsinduktivität (SMD), 100 µH, 1.1 A, Geschirmt, 1.3 A, IFSC3232DB-02 Series
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 478 шт:
Мінімальне замовлення: 100
IFSC3232DBER101M02 IFSC3232DBER101M02 Виробник : Vishay / Dale ifsc3232db-02.pdf Power Inductors - SMD 100UH 1.1A 377 MOHM SMD
Мінімальне замовлення: 13
IFSC3232DBER101M02 IFSC3232DBER101M02 Виробник : Vishay Dale ifsc3232db-02.pdf Description: FIXED IND 100UH 1.1A 377 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Type: Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 3131
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
Мінімальне замовлення: 12
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 100µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.377ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 1.1A
Sättigungsstrom (Isat): 1.3A
Produktlänge: 8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IFSC3232DB-02 Series
Produktbreite: 8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 478 шт:
Мінімальне замовлення: 31
IFSC3232DBER101M02 Виробник : VISHAY ifsc3232db-02.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 1.1A; ±20%; 8x8mm; Isat: 1.3A
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Tolerance: ±20%
Test frequency: 0.1MHz
Resonant frequency: 4.2MHz
Core material: ferrite
Type of inductor: wire
Inductance: 0.1mH
Height: 4.2mm
Body dimensions: 8x8mm
Max resistance: 377mΩ
Saturation current: 1.3A
Operating current: 1.1A