Продукція > VISHAY DALE > IFSC3232DBER220M01
IFSC3232DBER220M01
IFSC3232DBER220M01 Vishay Dale
ifsc-3232db-01.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22UH 2.2A 66 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 3131 (8080 Metric)
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 66mOhm
Frequency - Self Resonant: 13MHz
Current - Saturation (Isat): 2.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 3131
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - IFSC3232DBER220M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 22 µH, 2.2 A, Halbgeschirmt, 2.2 A, IFSC-3232DB-01 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 22µH, Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.066ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 2.2A, Sättigungsstrom (Isat): 2.2A, Produktlänge: 8mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IFSC-3232DB-01 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 8mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC3232DBER220M01 IFSC3232DBER220M01 Виробник : VISHAY ifsc-3232db-01.pdf Description: VISHAY - IFSC3232DBER220M01 - Leistungsinduktivität (SMD), 22 µH, 2.2 A, Halbgeschirmt, 2.2 A, IFSC-3232DB-01 Series
usEccn: EAR99
Produktpalette: IFSC-3232DB-01 Series
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
IFSC3232DBER220M01 IFSC3232DBER220M01 Виробник : Vishay Dale ifsc-3232db-01.pdf Description: FIXED IND 22UH 2.2A 66 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 66mOhm
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 3131
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A
Мінімальне замовлення: 12
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 22µH
Bauart der Induktivität: Halbgeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.066ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 2.2A
Sättigungsstrom (Isat): 2.2A
Produktlänge: 8mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 23
IFSC3232DBER220M01 IFSC3232DBER220M01 Виробник : Vishay / Dale ifsc-3232db-01.pdf Power Inductors - SMD SMD 22uH 20% 2.2A 66mOhm
Мінімальне замовлення: 9
IFSC3232DBER220M01 Виробник : VISHAY ifsc-3232db-01.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 2.2A; R: 66mΩ; ±20%; 8x8mm; H: 4.2mm
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Tolerance: ±20%
Test frequency: 0.1MHz
Resonant frequency: 13MHz
Core material: ferrite
Type of inductor: wire
Inductance: 22µH
Height: 4.2mm
Resistance: 66mΩ
Body dimensions: 8x8mm
Max resistance: 66mΩ
Saturation current: 2.2A
Operating current: 2.2A
IFSC3232DBER220M01 Виробник : Vishay ifsc3232db01.pdf Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A 0.066Ohm DCR 3232