Продукція > VISHAY > IFSC3232DBER220M02
IFSC3232DBER220M02
IFSC3232DBER220M02 Vishay
ifsc3232db02.pdf
Виробник: Vishay
Shielded SMD Ferrite Power Inductors
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - IFSC3232DBER220M02 - Leistungsinduktivität (SMD), 22 µH, 2.3 A, Geschirmt, 2.7 A, IFSC3232DB-02 Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 22µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.09ohm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 2.3A, Sättigungsstrom (Isat): 2.7A, Produktlänge: 8mm, euEccn: NLR, Produktpalette: IFSC3232DB-02 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 8mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IFSC3232DBER220M02 IFSC3232DBER220M02 Виробник : Vishay / Dale ifsc3232db-02.pdf Power Inductors - SMD 22UH 2.3A 90 MOHM SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
IFSC3232DBER220M02 IFSC3232DBER220M02 Виробник : Vishay Dale ifsc3232db-02.pdf Description: FIXED IND 22UH 2.1A 90 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 3131 (8080 Metric)
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 3131
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A
Мінімальне замовлення: 12
IFSC3232DBER220M02 IFSC3232DBER220M02 Виробник : VISHAY 4420457.pdf Description: VISHAY - IFSC3232DBER220M02 - Leistungsinduktivität (SMD), 22 µH, 2.3 A, Geschirmt, 2.7 A, IFSC3232DB-02 Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 22µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.09ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 2.3A
Sättigungsstrom (Isat): 2.7A
Produktlänge: 8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: IFSC3232DB-02 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 455 шт:
Мінімальне замовлення: 26
IFSC3232DBER220M02 Виробник : VISHAY ifsc3232db-02.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 2.1A; ±20%; 8x8mm; Isat: 2.5A; 90mΩ
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Tolerance: ±20%
Test frequency: 0.1MHz
Resonant frequency: 8MHz
Core material: ferrite
Type of inductor: wire
Inductance: 22µH
Height: 4.2mm
Body dimensions: 8x8mm
Max resistance: 90mΩ
Saturation current: 2.5A
Operating current: 2.1A
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Type: Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 3131
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A